אין עוד מקום בעולם כמו טנריף!

אני אתחיל בשורה התחתונה: הטיול לטנריף, הנחשב לאי הקיץ הנצחי, היה מדהים וקסום. כבר הרבה זמן שרציתי לנסות לשלב חופשה עם כושר ואני רק יכולה להגיד שנהנתי מכל רגע. אני מאמינה שכל מי שחובב/אוהב ספורט יתחבר לקונספט הנהדר הזה. אז עכשיו בואו נחזור רגע לטנריף.

אי יפייפה, עם תרבות צבעונית ומגוון גדול של אטרקציות ונופים, שחלקם עוד התגלו לי מבעד לחלון המטוס. ברגע הזה שנכנסנו למלון ידעתי שאני הולכת לחוות משהו אחר ושונה מכל טיול אליו יצאתי.

אקטיב ויקיישאן (157 of 325)
אקטיב ויקיישאן (86 of 325)

השילוב של האימונים, האטרקציות, אנשים חדשים ושלל פינוקים יצרה לי חוויה בלתי נשכחת. מעולם לא חשבתי שאצליח לקום לאימון לפני 8 בבוקר! מי שמכיר אותי יכול להעיד על כך. כנראה שהציפייה לזה שיהיה אימון שונה בכל יום גרמה לזה לקרות. האימונים עצמם שכללו: אימוני כוח, קיקבוקס, קיאקים, קרוספיט, קיר טיפוס ואימוני ריצה היו מאתגרים, לא קלים ובהחלט מספקים. התחושה הזאת אחרי כל אימון, במקום שאתה נמצא בו עם אותם אנשים גרמה לי רק לחכות לאימון הבא.

בטיול הזה אני יכולה להגיד שלא היה לנו רגע דל אחד. חוץ מהאימונים עצמם, החוויות שלנו כללו בין היתר גם את האטרקציות אליהם יצאנו: הר הגעש אל טיידה- ההר הגבוה בספרד. שייט על יאכטה שבמהלכו צפינו מקרוב בלהקות דולפינים ולוויתנים. לדעתי, מדובר פה באחת מהפעיליות המרגשות ביותר על האי! וכמובן איך אפשר בלי פארק המים המטורף סיאם פארק, שהחזיר אותנו לילדות והיה אימון בפני עצמו. מדובר בפארק מים חדיש ומשוכלל עם מתקנים ייחודים שכל אחד מהם מספק חווית אנדרנלין סוחפת.

אקטיב ויקיישאן (166 of 325)

בין אימון בוקר וערב לקוקטיילים על שפת הבריכה, חופים שלווים, חי לילה עשירים, אנשים מדהימים וכייפים שהכרתי, אתגרים והרפתקאות חדשות היתה לי חוויה עוצמתית שלא ניתן להסביר במילים. ללא ספק אחת היותר כייפיות שהיו לי. אני רוצה להודות לצוות אקטיב שבלעדיכם כל זה לא היה קורה. תודה על כל הפאן, האנרגיה הטובה והחיובית שהבאתם! מחכה לחופשה הבאה!

אקטיב ויקיישאן (49 of 325)
אקטיב ויקיישאן (117 of 325)
אקטיב ויקיישאן (67 of 325)