חופשת כושר ראשונה בכרתים

front7

הגענו למלון בשעת ערב מוקדמת, ולמרות הצורך במנוחה של אחרי טיסה - לא ויתרנו על אימון היכרות. קבוצה של 22 צעירים (וגם צעירים ברוחם), שמכנה משותף עיקרי להם: החיבה העזה לאורח חיים פעיל, ספורט ואיכות חיים.

האימונים התחלקו לאימוני אירובי, כוח ואימוני פאן, באזורים הנהדרים שסבבו את המלון. ללא כל חשיבות לגיל וללא כל צורך בהיכרות מוקדמת, היה נראה שכל מה שהיה חשוב לכולם, כל אחד לעצמו וכולם ביחד - היא לצלוח את האימונים, לחזק את היכולות האישיות, לחזק את הסובבים ולהנות!

כל בוקר נפתח באימון אירובי משתנה. החל מאימוני אינטרוואלים, טבאטה, ריצת עליות וקיקבוקס, שגם מי שלא ממש יכל או רצה או החליט שהתעייף, דוריאל דאגה להזכיר לו שההרגשה הרבה יותר טובה כשמסיימים. וזה אכן היה ככה! אימוני הבוקר הסתיימו בטבילה מרעננת בים, ובארוחת בוקר עשירה ומפנקת!

עברו 12 שנה מאז הפעם האחרונה שלי בכרתים. זה מרגיש מאוד נוח שאפשר להזניח מקום כל כך קרוב וכל כך זמין,  לטובת יעדים אקטוזיים אחרים, רחוקים ו׳מפוארים׳ יותר. והנה, איי יוון לא מאכזבים ולא במעט, גם בהשוואה לאיים הקאריביים, מקסיקו ואפילו איי סיישל.

היעד שלנו, כמו גם המלון - Sea side resort & spa, נבחר בקפידה רבה, מתוך הרצון לזכות בכל הקופה: גם מלון מפנק שקיבל אותנו עם אירוח מושלם: שלוש ארוחות ביום, שני ברים, שתי בריכות וארוחות ערב מטורפות. גם חוף צמוד עם תצפית מושלמת וגם אינסוף נופים מסביב! ועם כל הפינוק מסביב, מה זה שווה בלי קצת קריעת תחת?...

 

 

4o0a0875

חמשת ימי החופשה נראו כל כך ארוכים ומלאים, מאימון בוקר לארוחת בוקר, משם לזמן איכות על שפת הבריכה או על חוף הים, אימון צהריים (רק למי שהיה חזק מספיק להתנתק מהשלווה של המקום), נשנושים, קצת אלכוהול, ספורט מים ושנ״צ. שנ״צ כי כל ערב חתם את היום עם אימון כוח וארוחת ערב משותפת, שאפילו בלי לתכנן הסתיימה בישיבה משותפת של כולנו עם בקבוקי יין בלתי נגמרים, ושיחות על כל נשוא ברומו של עולם.

4o0a9517
4o0a1880
4o0a1962

למרות הימים הארוכים, ואימונים מאתגרים (כמו ריצת עליות 6 ק״מ בשטחיה המשופעים של כרתים), החופשה חלפה מהר מדי והשאירה הרבה מאוד טעם של עוד, שלמרות הקשיים באימונים, למרות השרירים התפוסים - ההרגשה והסיפוק היו משהו ייחודי, במיוחד כשהם הגיעו בחופשה. הפעילות הגופנית, ככל שהיא מאתגרת היא מהווה חלק מהפנאי שלנו, חלק מהחיים הטובים, חלק בלתי נפרד מהחופשה. העובדה שאין צורך לדאוג לדבר (עבודה, ילדים, בישול, ושאר מטלות יומיומית אחרות שמעיקות עלינו לעיתים), גרם לאימונים להיות אפקטיביים יותר ומהנים הרבה יותר!

4o0a9649

הנאה שבאה לידי ביטוי במתאמנים שהגיעו שגילו יכולות שלהם שלא הכירו, הישגים חדשים אליהם הגיעו. הרבה מזה כמובן בזכות דחיפה של חברים לקבוצה, של הנופים מסביב, של הפרגון ההדדי, והאחווה שנוצרה כבר מהיום הראשון בין כולם. החופשה הראשונה של ActiveVacations היתה כה מוצלחת, שאם אשווה אותה לציפיותיי - היא היתה הרבה מעבר להן! אני מעריכה כל אחד ואחת שהצטרפו לחוויה הזו, ומודה על הגשמת החלום הזה!!

הצטרפו אלינו!

לחוויה בלתי רגילה!

הצטרפו אלינו!